Dnes je: , čas na servery:   , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV - REGIÓN ORAVA

ČLENSTVO

 

Členom nášho občianskeho združenia sa môže stať každý kolektív turistov na území Oravy a je jedno či ide o samostatný právny subjekt, alebo pracujúci pri niektorej telovýchovnej jednote, alebo športovej či kultúrnej organizácii. Podmienkou je rešpektovanie našich stanov a stanov Klubu slovenských turistov. V tejto záležitosti sa obráťte na ktoréhokoľvek z funkcionárov regionálnej rady a dostanete potrebné informácie. Členské príspevky sa neplatia priamo: na činnosť RR KST - O sa prispieva časťou zo zakúpených členských známok. Tiež sme podporovaní dotáciami a sponzorskými darmi.

Samostatný občan môže výhody členstva v regionálnej rade užívať len ako člen turistického klubu. V adresári klubov si nájde niektorý, ktorý mu je najbližší, požiada o členstvo a môže začať pestovať turistiku v novom kolektíve. Väčšie kluby majú aj svoje vývesné skrinky a stránky na internete. Tu sa dá dozvedieť o ich programe detailne.

Členom turistického klubu sa môže stať  každý občan, ktorý ani nemusí  mať trvalý pobyt na Orave a dokonca ním môže byť aj cudzinec.

Klub slovenských turistov poskytuje svojim členom aj niektoré výhody :

Sú to hlavne :

a)  zľavy pri nákupe turistického vybavenia 

b)  zľavy pri cestách do zahraničia od niektorých cestovných kancelárií 

c)  zľavy pri turistickom ubytovaní na Slovensku a aj v zahraničí.

VÝHODY PRE ČLENOV KST:

Členovia Klubu slovenských turistov majú na platný členský preukaz  zľavu na ubytovaní na turistických chatách podľa ich prevádzkových predpisov. 

  • vo Vysokých Tatrách: 50% a v Nízkych Tatrách cata M.R.Štefánika

    v iných chatách, ktoré nie sú v spoluvlastníctve KST - podľa prevádzkových predpisov. Rovnako máme zľavu aj v chatách v spoluvlastníctve Alpenverein, KČT a PTTK.

 

 

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV REGIÓN ORAVA © 2004 - 2020