Dnes je: , čas na servery:   , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV - REGIÓN ORAVA

ČLENSTVO
 

Pozrite si TU

 

Členom nášho občianskeho združenia sa môže stať každý kolektív turistov na území Oravy a je jedno či ide o samostatný právny subjekt, alebo pracujúci pri niektorej telovýchovnej jednote, alebo športovej či kultúrnej organizácii. Podmienkou je rešpektovanie našich stanov a stanov Klubu slovenských turistov. V tejto záležitosti sa obráťte na ktoréhokoľvek z funkcionárov regionálnej rady a dostanete potrebné informácie. Členské príspevky sa neplatia priamo: na činnosť RR KST - O sa prispieva časťou zo zakúpených členských známok. Tiež sme podporovaní dotáciami a sponzorskými darmi.

Samostatný občan môže výhody členstva v regionálnej rade užívať len ako člen turistického klubu. V adresári klubov si nájde niektorý, ktorý mu je najbližší, požiada o členstvo a môže začať pestovať turistiku v novom kolektíve. Väčšie kluby majú aj svoje vývesné skrinky a stránky na internete. Tu sa dá dozvedieť o ich programe detailne.

Členom turistického klubu sa môže stať  každý občan, ktorý ani nemusí  mať trvalý pobyt na Orave a dokonca ním môže byť aj cudzinec.

Klub slovenských turistov poskytuje svojim členom aj niektoré výhody :

Sú to hlavne :

a)  zľavy pri nákupe turistického vybavenia 

b)  zľavy pri cestách do zahraničia od niektorých cestovných kancelárií 

c)  zľavy pri turistickom ubytovaní na Slovensku a aj v zahraničí.

VÝHODY PRE ČLENOV KST:

Členovia Klubu slovenských turistov majú na platný členský preukaz s platnosťou od 1.1.2011 50% zľavu na ubytovaní na chatách vo vlastníctve KST

  • vo Vysokých Tatrách: Téryho chata, Zbojnícka chata, Chata pod Rysmi a Chata pri Zelenom plese

  • v Nizkých Tatrách:  Chata Milana Rastislava Štefánika

​Podrobnosti o horeuvedených horských chatách si pozrite TU alebo nájdete v sekcii OZNAMY/50% ZĽAVA PRE VŠETKÝCH ČLENOV KST. 

 

 

TOPlist

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV REGIÓN ORAVA © 2004 - 2019