Dnes je: , čas na servery:   , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV - REGIÓN ORAVA

FUNKCIONÁRI
                          FUNKCIONÁRI REGIONÁLNEJ RADY 
KLUBU SLOVENSKÝCH TURISTOV - ORAVA
NA OBDOBIE 2019 - 2023
 
 
 
 REGIONÁLNE ZHROMAŽDENIE: 
 
  1.  Námestovský KST (5)303101: Ing. Štefan Janotík, namestovsky.kst@gmail.com0907118477 
  2.  KST Oravské Veselé (5)303102: Mgr. Mária Čierna, cierna.maria@gmail.com, 0905857828 
  3.  KST TJ Tatran Krušetnica (5)303104: Anna Rončáková, anka.haha@centrum.sk, 0911656343
  4.  TKM TJ Mútne (5)303106: Johana Jurčáková, tkm.mutne@zoznam.sk, 0948807890 
  5.  KST Orava Dolný Kubín (5)303201: Ing. Vladimír Hrivnák, hrivnak@post.sk, 0905556182  
  6.  SKTL Tvrdošín (5)303301: Ing. Ivan Šaško, podatelna@tvrdosin.sk, tvrdosin@tvrdosin.sk, 0903714351
  7.  OKST TJ Nižná (5)303302: Ing. Ján Šimák, jsimak@orava.sk, kst@nizna.sk, 0907823541     
 
 
 VÝKONNÝ VÝBOR:
  1. predseda:  Ing. Štefan Janotík (N-KST Námestovo), janotik@gmail.com0907118477
  2. podpredseda: Ing. Roman Sivý (OKST TJ Nižná) romansivy@gmail.com, 0907551468
  3. tajomník: Mgr. Lucia Matušňáková (N-KST Námestovo), matusnakoval@gmail.com, 0902228433
  4. člen: Ing. Peter Poracký (KST Orava Dolný Kubín)pporacky@centrum.sk, 0907314513
  5. člen: Viera Adamusová (OKST TJ Nižná)adamusova.viera@gmail.com, 0908933949
  6. člen: Anna Adamcová  (KST Orava Dolný Kubín) anna.adamec@gmail.com, 0915 461225
  7. člen: Marta Trabalková (N-KST Námestovo), trabalkova@gmail.com, 0907822197

 

 REVÍZNA KOMISIA:

  1. predseda:  Ing.Katarína Madera (KST Orava Dolný Kubín), katarina.cajka@gmail.com, 0903552436
  2. člen:  Ing. Marián Škombár (N-KST Námestovo), marian.skombar@gmail.com, 0910938448
  3. člen:  Anna Rončáková (KST TJ Tatran Krušetnica), 0911656343, anka.haha@centrum.sk

 

PRACOVNÉ KOMISIE REGIONÁLNEJ RADY:

 

 

OBLASŤ ORGANIZAČNÁ:

 

Majetkoprávna a likvidačná komisia: 

                                      RNDr. Oľga Boháčová, tel.  0903628591; email: olcabo@gmail.com

Propagačná komisia:  Milan Čierny, 0907832542, email: blackmilan@gmail.com

Klasifikačná komisia: Eva Tóthová, 043/5381600, 0908229279, email: sovaeva@lietadla.com

Kvalifikačná komisia: Alžbeta Žákovičová, 043/5884953, 0911575058,

 

 

OBLASŤ TECHNICKÁ:

 

Komisia pešej turistiky:  RSDr. Alojz Korbel, 043/5324451,090854615 email: alojz.korbel@centrum.sk
      Komisia vysokohorskej turistiky: Ján Adamec, 0908960223, email: adamec@dkubin.sk

Komisia lyžiarska:  Ing. Alena Beloritová, 0910900007, email: alienkalienka@gmail.com

Komisia cykloturistiky:  Kamil Klimčík, 0944489843, email:  kamilklimcik@gmail.com

Komisia značenia:  Rudolf Kormaňák, 0905948449, email: rudyk3@gmail.com

Komisia mládeže:  Jana Ivanová, 0907348259, email:  j.ivanova1966@gmail.com

Komisia zdravotná:  MUDr. Juraj Štefák, 0903543046, email:  jurajstefak@gmail.com

TOPlist

KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV REGIÓN ORAVA © 2004 - 2020